Grzegorz Bicz – psycholog dziecięcy

Jestem psychologiem i terapeutą z dziesięcioletnim doświadczeniem. Uprawnienia do pracy nabyłem kończąc studia psychologiczne o specjalizacji "Rodzina, rozwój i edukacja" w Instytucie Psychologii Uniwersytetu Łódzkiego. Ukończyłem liczne kursy i szkolenia, między innymi cykl szkoleń "Terapia rodzin" zorganizowanym przez Polski Instytut Ericksonowski. Doświadczenia w pracy z dziećmi i rodzinami nabyłem pracując jako psycholog, terapeuta przede wszystkim w poradniach psychologiczno-pedagogicznych.

W mojej pracy kieruję się myślą "każdy wiek ma swoje troski". Nie różnicuję wagi problemów w zależności od wieku. Staram się znaleźć pomost pomiędzy światem dzieci i dorosłych. Gdy już nam się to uda, możemy wspólnie przechodzić po nim miedzy kolejnymi etapami.
Pracuję także ze starszą młodzieżą, zmagającą się z różnymi problemami. Zdarza się, że w wyniku różnych sytuacji życiowych młodzi ludzie gubią się lub podejmują niewłaściwe decyzje. Ponieważ pracuję także jako wychowawca w ośrodku socjoterapii, mam doświadczenie w kontaktach i udzielaniu pomocy zagubionej młodzieży.

Czym się zajmuję?
Pracuję z zaburzeniami zachowania, nieśmiałością, problemami w kontaktach społecznych, problemami w radzeniu sobie z emocjami, motywacją do nauki, poprawą relacji w rodzinie (terapia rodzin), specyficznymi trudnościami w uczeniu się (dysleksja). Określam także poziom inteligencji oraz badam dojrzałość szkolną.

Grzegorz Bicz - psycholog dziecięcy

Cennik

konsultacja i pierwsza wizyta indywidualna: 110zł/60 min
terapia indywidualna: 90zł /60 min
terapia rodzin : pierwsza wizyta 140zł/60min; każda kolejna: 120zł/ 60 min

Badania psychologiczne (1-3 spotkań)
- badanie inteligencji - 250zł
- wywiad + opinia psychologa - 150zł

Menu główne